Ми робимо тепло
Керамічні обігрівачі та сушарки для рушників від виробника
Ми робимо тепло
Керамічні обігрівачі та сушарки для рушників від виробника

Застосування

Керамічні обігрівачі AFRICA популярні і продовжують завойовувати ринок електроопалення з кожним роком все більше, завдяки своїм характеристикам і перевагам перед іншими видами обігрівачів — газовими і електричними, а також численність сфер застосування.

Обігрів дачі

Обігрів дачі

Керамічна панель являє ідеальне рішення для обігріву дачного будиночка не тільки швидко, зручно, але і економно. Керамічний обігрівач з легкістю зробить ваші вихідні далеко від міської суєти приємними в теплі і комфорті. Завдяки мобільності керамічного конвектора, ви можете не переживати про крадіжку, залишаючи його на дачі, а забрати його з собою.

Обігрівач AFRICA — ваш правильний вибір для обігріву дачі!

Обігрів квартир

Обігрів квартир

Завдяки своїм експлуатаційним характеристикам керамічні обігрівачі здатні стати вирішенням для опалення будь-якої кімнати у вашій квартирі. Великий асортимент конвекторів AFRICA дозволить підібрати модель керамічного обігрівача для кімнат будь-якої площі. Також не залишиться без обігріву і ванна кімната, адже керамічні панелі не бояться підвищеної вологості, а навіть навпаки допоможуть її прибрати.

Наші керамічні обігрівачі зроблять вашу квартиру теплою і затишною!

Комплексні рішення для багатоповерхових будинків

Комплексні рішення для багатоповерхових будинків

Перед забудовниками сучасних квартирних комплексів стає важливе питання - вибір варіанту опалення, який все частіше схиляється до керамічних обігрівачів. Головними факторами для забудовників служать простота монтажу і вартість обладнання, адже наша компанія надає хороші знижки для оптових клієнтів, а й мешканці надалі залишаються задоволені економічністю та зручністю у використанні керамічних панелей.

Опалення керамічними обігрівачами — це сучасне рішення для вашої новобудови!

Опалення робочих приміщень

Опалення робочих приміщень

Для власників офісів, ресторанів, салонів, складів насамперед важлива економія коштів, у чому неодмінно допоможуть керамічних обігрівачі AFRICA. Моделі панелей з вбудованим програматором і терморегулятором подарують можливість регулювання комфортної температури в приміщенні, а також налаштування годин роботи обігрівачів — можливістю запрограмувати включення опалення за пару годин до приходу персоналу на роботу і його вимикання після закінчення робочого дня.

Керамічні панелі AFRICA — це зручно і максимально економно!

Опалення соціальних об'єктів: садочки, школи, лікарні

Опалення соціальних об'єктів: садочки, школи, лікарні

Для соціальних об'єктів економія — перш за все, але також величезне значення відіграє екологічність, підтримка мікроклімату в приміщенні і безпеку. Наші керамічні обігрівачі виконані виключно з екологічних матеріалів, в роботі не виділяють запахів і не видають шум. Конструкція панелей виконана так, що туди ніяким чином не може потрапити волога, пил і інші дрібні частинки, що виключає можливість замикання і загоряння. Еко-конвекція дозволяє опалювати приміщення, не пересушує повітря. Ще одним плюсом є те, що всі моделі керамічних конвекторів AFRICA мають захист від дітей.

Опалення нестандартних приміщень

Опалення нестандартних приміщень

Питання, як опалити нестандартні приміщення з високими стелями, такі, як собори, церкви, театри, кінотеатри і т.д. вирішене за допомогою установки сучасних керамічних конвекторів AFRICA. Головне — це правильний розрахунок кількості обігрівачів на площу приміщення, з цим вам легко допоможуть наші співробітники з великим досвідом роботи в сфері електроопалення. Інфрачервона система обігріву керамічних панелей подарують людям тепло і зробить обстановку в приміщенні затишною і комфортною.

Купити керамічні обігрівачі AFRICA ви можете у нас в інтернет-магазині. ТОВ «Фабрика кліматичних систем» працює, як з роздрібними, так і з оптовими покупцями, надаючи вигідні умови співпраці. Ми допоможемо вам у виборі керамічних конвекторів згідно з вашими побажаннями і з огляду на всі характеристики приміщення, яке необхідно опалювати.
Індивідуальний підхід, якісна продукція, низькі ціни і відповідальна робота наших співробітників — ми прагнемо стати ще краще для вас!
Підпишіться на розсилку
Отримуйте інформацію, про гарячі новинки та свіжі акції першими. Наші спецпропозиції розігріють ваш інтерес в будь-яку погоду, адже — Ми робимо тепло!