Ми робимо тепло
Керамічні обігрівачі та сушарки для рушників від виробника
Ми робимо тепло
Керамічні обігрівачі та сушарки для рушників від виробника

Переваги

Власне виробництво

Наша компанія «Фабрика кліматичних систем» є виробником керамічних конвекторів та сушарок для рушників AFRICA. Наша продукція постійно проходить контроль якості, а також має сертифікати. Завдяки власному виробництву, ми повністю відповідаємо за безпеку використання, екологічність використовуваних у виробництві матеріалів.

Налагоджене виробництво керамічних обігрівачів з використанням сучасних технологій дає можливість нам, як виробнику, регулювати вартість продукції, пропонуючи вам панелі і рушникосушки за приємними цінами.

У нас на виробництві працюють професіонали з великим досвідом роботи, що виключає брак і недобросовісну роботу. Завдяки серйозному і відповідальному підходу до всіх етапів виробництва, наші обігрівачі мають тривалий термін експлуатації і відмінні показники в роботі.

Компанія «Фабрика кліматичних систем» працює для тепла і затишку у вашому домі!

Дизайн продуманий до дрібниць

Асортимент керамічних обігрівачів і сушарок для рушників AFRICA великий. Моделі відрізняються не тільки за експлуатаційними характеристиками, але і по дизайну.

Ми вибрали універсальність і виробляємо керамічні радіатори і сушарки для рушників в світлому (бежевому) і темному (графітовом) тонах. Така палітра дозволяє нашим керамічним панелям чудово вписуваться в дизайн будь-якого приміщення.

Але якщо ви бажаєте зробити свій керамічний обігрівач унікальним, пропонуємо послугу нанесення зображення на лицьову поверхню керамічного конвектора. З пропонованими зображеннями ви можете ознайомитися в нашому каталозі.

З нашою компанією «Фабрика кліматичних систем» у вас є вибір — мінімалізм або унікальний дизайн вашого керамічного обігрівача.

Економія електроенергії

Кожного покупця хвилює питання економії оплати за опалення, будь то квартира, робоче приміщення або соціальний об'єкт.

Компанія «Фабрика кліматичних систем» пропонує економні сучасні керамічні обігрівачі і рушникосушки. Крім того, що вже відомо - електроенергія економиться при використанні керамічних обігрівачів в два рази, а якщо порівняти опалення керамічними радіаторами з газовим, то економія коштів виходить в три рази, в керамічних панелях AFRICA більшість моделей забезпечені терморегуляторами і программаторами. Це дозволяє індивідуально регулювати температуру панелей, а також задати добовий і навіть тижневий режим роботи.

З нашими керамічними обігрівачами AFRICA ваші кошти будуть зекономлені за рахунок правильної роботи обігрівачів, а не за рахунок зниження температури в приміщенні до некомфортної.

З нашою компанією «Фабрика кліматичних систем» ви зможете економити правильно!

Екологічність і безпека

Однією з важливих характеристик керамічних обігрівачів AFRICA є екологічність і безпека у використанні. Панелі для обігріву, а також сушарки для рушників виробляються виключно з екологічних матеріалів і при роботі ні в якому разі ви не почуєте сторонні запахи або шум. Наші керамічні радіатори працюють продуктивно, тихо і економно.

Конструкція конвектора виконана якісно, дістатися до нагрівальних елементів максимально недоступно. Також всередину опалювального радіатора ніяк не може потрапити волога, пил і дрібні частинки.

Наша продукція сертифікована з присвоєнням рівня безпеки IP-54, що говорить про захист електроприладу від загоряння і замикання. Також на всіх керамічних обігрівачах від компанії «Фабрика кліматичних систем» є захист від дітей.

Ми думаємо про те, щоб у вашому домі було не тільки тепло, а й безпечно для здоров'я!

Ціна від виробника

Краща ціна на продукцію, це ціна від виробника, а так як компанія «Фабрика кліматичних систем» є виробником керамічних обігрівачів і сушарок для рушників AFRICA, ми і регулюємо вартість нашої продукції.

Використовуючи сучасні технології і маючи перевірених постійних постачальників комплектуючих для виробництва керамічних обігрівачів, ми намагаємося зробити їх вартість доступною для кожного. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте якісну продукцію, а ми тішимо вас акціями та знижками на керамічні панелі і сушарки для рушників.

Наша компанія працює, як з роздрібними покупцями, так і з дрібними і великими оптовими клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного покупця зробить співпрацю з нами приємною і звичайно ж вигідною!

Термін експлуатації

Купуючи керамічні обігрівачі AFRICA, ви на довгий час вирішуєте для себе питання опалення, адже радіатори не вимагають додаткового сервісного обслуговування, а термін експлуатації складає до 30 років.

Власне виробництво нашої компанії «Фабрика кліматичних систем» дає можливість стежити за якістю використовуваних матеріалів, професійністю збірки та фарбування, а також ми ретельно підбираємо робочий персонал на виробництво керамічних обігрівачів і сушарок для рушників. Тому, купивши керамічний обігрівач AFRICA або сушарку для рушників, ви отримуєте повну гарантію від виробника — 5 років.

Дуже важливо бути впевненим, що ваша опалювальна техніка не підведе вас в холодну пору року, і зробить ваш будинок теплим і затишним. Ми працюємо для того, щоб ви були впевнені в своєму виборі — керамічних панелях та сушарках для рушників AFRICA!
Підпишіться на розсилку
Отримуйте інформацію, про гарячі новинки та свіжі акції першими. Наші спецпропозиції розігріють ваш інтерес в будь-яку погоду, адже — Ми робимо тепло!