Ми робимо тепло
Керамічні обігрівачі та сушарки для рушників від виробника
Ми робимо тепло
Керамічні обігрівачі та сушарки для рушників від виробника
0
Років на ринку
>0
Обігрівачів радують клієнтів
>0 м2
Площа обігріву

Популярні товари

Потужність, Вт: 700
Площа обігріву, м²: 15-20
Терморегулятор
3870 грн
Потужність, Вт: 1500
Площа обігріву, м²: 28-36
Терморегулятор, Програматор
6250 грн
Потужність, Вт: 370
Площа обігріву, м²: 7-10
Терморегулятор
2450 грн
Потужність, Вт: 1200
Площа обігріву, м²: 20-28
Терморегулятор, Програматор
4970 грн

Africa Керамічні конвектори та сушарки для рушників

Наша компанія «Фабрика кліматичних систем» є великим виробником сучасних, ефективних і економних керамічних обігрівачів та сушарок для рушників AFRICA.

Завдяки власному виробництву, ми повністю відповідаємо за якість продукції, встановлюємо приємну вартість, надаємо гарантію від виробника, а також пропонуємо вигідні умови співпраці.

Ми працюємо, як з роздрібними, так і з оптовими клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам заощадити ваш час і кошти.

Ми раді співпраці, будьте впевнені,
техніка «AFRICA» — це правильний вибір!

Чому варто обрати саме керамічні панелі «AFRICA»?

Електричні обігрівачі AFRICA не тільки принесуть у ваш будинок тепло і затишок, заощадять ваші кошти, а й подбають про ваше здоров'я, адже вони не спалюють кисень, не шумлять, виконані з екологічних матеріалів і повністю безпечні у використанні.

Великий асортимент керамічних панелей AFRICA дозволить вам підібрати необхідну модель за характеристиками та дизайном.

Власне
виробництво
Наша компанія є виробником керамічних радіаторів, що дає нам можливість встановлювати низькі ціни, а також гарантувати високу якість обігрівачів, їх тривалий термін експлуатації, екологічність і безпеку. Ми бажаємо зробити ваш будинок теплим і затишним.
Дизайн продуманий
до дрібниць
Наша компанія AFRICA надає велику кількість моделей керамічних обігрівачів, кожна з яких чудово впишеться в сучасний інтер'єр. У нас ви можете не тільки підібрати цікавий для себе варіант обігрівача, але створити самостійно його дизайн за допомогою нашої послуги нанесення зображення на лицьову поверхню керамічного обігрівача.
Економія
електроенергії
При використанні керамічних обігрівачів AFRICA для опалення приміщення, ви використовуєте на 50% менше електроенергії в порівнянні з іншого виду електричними обігрівачами, а в порівнянні з газовим опаленням електроенергія економиться в три рази. Ми працюємо, щоб заощадити ваші кошти та зробити співпрацю з нами приємною та вигідною.
Екологічність
та безпека
Керамічні панелі AFRICA виконані виключно з екологічно безпечних матеріалів, а також мають рівень захисту IP 54. Температура при нагріванні до 80 С° — не перевищує максимально допустимої температури опалювальних пристроїв в Україні. Радіатори абсолютно не сушать повітря і не виробляють шуму. Завдяки таким характеристикам, панелі АФРИКА безпечні для використання в приміщеннях з дітьми і тваринами.
Ціна
від виробника
Наша компанія пропонує керамічні обігрівачі за приємними цінами, завдяки власному виробництву, ми завжди прагнемо порадувати покупців низькою вартістю обігрівачів, а також знижками і акціями. Ми працюємо з оптовими і роздрібними клієнтами, надаючи вигідні ціни на керамічні радіатори.
Термін
експлуатації
Керамічні обігрівачі AFRICA не потребують додаткового сервісному обслуговуванні, при цьому мають тривалий термін експлуатації — до 30 років. Ми, як компанія-виробник, надаємо 5 років повної гарантії на керамічні обігрівачі. Для нас якість продукції понад усе.
Підпишіться на розсилку
Отримуйте інформацію, про гарячі новинки та свіжі акції першими. Наші спецпропозиції розігріють ваш інтерес в будь-яку погоду, адже — Ми робимо тепло!